Wesprzyj datkiem na Pomagam.pl

 

Przekaż darowiznę pieniężną

Stowarzyszenie Solidarności Globalnej nr rachunku                                                                        17 1240 1503 1111 0010 7256 9064                                                                                                   (z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe”)

Darowiznę możesz sobie odliczyć od postawy opodatkowania. Zachęcamy do ustawienia stałego zlecenia przelewu nawet w niewielkiej wysokości (np. 10 zł miesięcznie) – jednorazowa wpłata pozostaje niezauważalna dla naszego portfela, a dzięki niej można wiele zrobić na dworcu w Brześciu. Podane konto obsługuje wyłącznie Szkołę Mam, całość kwoty będzie przeznaczona wyłącznie na pracę wolontariuszki z mamami i dziećmi.

Przekaż darowiznę rzeczową

Czeczeńskie rodziny na dworcu w Brześciu mają ogromne potrzeby – utrzymują się wyłącznie z tego co zarobią z wyprodukowanych przez siebie lalek, toreb i biżuterii lub dostaną od dobrych ludzi. Za to muszą utrzymać swoje rodziny, kupić ubrania, jedzenie, lekarstwa. Z powodów logistycznych nie jesteśmy w stanie przekazywać im bezpośredniej pomocy rzeczowej (ubrania, jedzenie) ale mile widziane wszelkie produkty służące do ozdabiania (nieużywane płócienne torby, korale, koraliki, niepotrzebna biżuteria), oraz do pracy z dziećmi (materiały edukacyjne). Zachęcamy do wsparcia firmy, przekazane darowizny będziemy mogli wykorzystać na zorganizowanie loterii fantowej, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc w Brześciu. Żadna pomoc się nie zmarnuje.

Kup lalkę, laleczkę, torbę, biżuterię

Czeczeńskie mamy zbierają pieniądze na utrzymanie swoich rodzin na dworcu w Brześciu, szyjąc lalki, laleczki i torby, a także robiąc biżuterię z podarowanych materiału. Lalki można kupić bezpośrednio w Warszawie, w którymś z miejsc gdzie się z nimi od czasu do czasu zjawiamy (bieżące informacje na blogu). Większe zamówienia (minimum 5 lalek) mogę dowieźć na terenie Warszawy lub wysłać pocztą (wtedy do ceny lalki trzeba doliczyć koszty przesyłki).

Jeśli chcesz pomóc, a nie bardzo wiesz jak – proszę o kontakt (pozytywka@gmail.com)